Про нас

Магазини пива ПИВАСОВЪ - найбільша мережа магазинів розливного пива в Одеському регіоні. Поряд з Одеським регіоном наша мережа також розвивається в інших областях України і на даний час представлена у Миколаївському регіоні.

Наша компанія успішно працює вже 14 років і за цей час ми набули значного досвіду та накопичили великі знання в нашій галузі діяльності. Ми пишаємося нашими досягненнями та прагнемо постійно розвиватися та покращувати нашу роботу, щоб надавати нашим клієнтам найкращі послуги.

Історія Компанії почалася в далекому 2009 році і на сьогоднішній день, ми у своїй діяльності використовуємо найсучасніші методи роботи, які дозволяють задовольняти різні побажання Покупців.

Найціннішим для нашої Компанії є наш Покупець, тому всі наші дії спрямовані на те, щоб Покупець комфортно, швидко та із задоволенням здійснював покупки у наших магазинах та повертався до нас знову.

Для цього в магазинах пива ПИВАСОВЪ на постійній основі діє:
  • Система знижок, відмінною рисою якої є те, що наші постійні покупці отримують дисконт миттєво при покупці, тим самим покупка стає вигіднішою.
  • Проведення безлічі акцій, розіграшів та інших програм для Покупців
  • Постійний контроль якості продукції, починаючи від Виробника, до моменту продажу нашим Покупцям
  • Широкий асортимент продукції, в якому навіть найвишуканіший і найвибагливіший Покупець знайде для себе улюблений продукт.

Магазини пива ПИВАСОВЪ - це команда професіоналів, яка спрямовує всі зусилля на забезпечення надання ідеального сервісу, якісного асортименту та сучасних методів продажу для наших Покупців.

Завантажуйте наш додаток у Google Play та App Store
У додатку ви знайдете асортимент наших товарів зі зручним фільтром та сортуванням, а також вбудовану картку. Повідомлення про акції, адреси магазинів з навігацією на карті. Підходить для всіх мобільних пристроїв та гаджетів.
Google Play
Image

Ми як найбільша на півдні України мережа магазинів розливного пива, шукаємо цілеспрямованих, креативних співробітників, які вміють працювати в команді. Ми запрошуємо на роботу до нашої дружної команди людей, які знають комп'ютер (бажано знати 1С) на вакансію продавець-консультант. Якщо Ви божаете вчитися новому, працювати в дружньому приємному колективі однодумців, тоді ми чекаємо на Вас! Докладніше тут...

Часто переглядаються

Відгуків (0)
55.00 ₴
Зелений дракон – з екстрактом плодів кактусу. Має свіжий та екзотичний
Відгуків (0)
63.00 ₴
Класичне пиво з помірною гіркуватістю та легкими нотками карамелі в післясмаку
Відгуків (0)
63.00 ₴
Класичне пиво має пряно-солодовий аромат, з приємною гіркуватістю
Відгуків (2)
98.00 ₴
Освіжаюче, легке, пшеничне пиво з солодкуватим смаком та цитрусовим

Останні надходження

Відгуків (1)
59.00 ₴
Тарань має приголомшливий смак. Ця риба досить жирна, маючи
Відгуків (0)
93.00 ₴
В'ялена корюшка ікряна, унікальна своєю рідкістю та смаком. Невелика за розміром, ця рибка має крутий, м'який смак і жирне м'ясо
Відгуків (0)
61.00 ₴
Тонко нарізане куряче філе, висушене з додаванням часнику, паприки. Смак яскраво виражений м'ясний з пряними нотками спецій
Відгуків (0)
69.00 ₴
М'ясні чіпси з яловичини – це ласощі, які виготовляються з високоякісної яловичини. Вони є тонкими скибочками сушеного м'яса, які мають

ПИВАСОВЪ

Мережа магазинів пива