Про компанію

Магазини пива ПИВАСОВЪ - найбільша мережа магазинів розливного пива в Одеському регіоні. Паралельно з Одеським регіоном, наша мережа так само розвивається в інших областях України і на сьогоднішній день представлена ​​в Запорізькому регіоні.

Історія Компанії почалася в далекому 2009 році і на сьогоднішній день, ми в своїй діяльності використовуємо найсучасніші методи роботи, які дозволяють задовольняти найрізноманітніші побажання Покупців.

Найціннішим для нашої Компанії є наш Покупець, тому всі наші дії спрямовані на те, щоб Покупець комфортно, швидко і з задоволенням здійснював покупки в наших магазинах і повертався до нас знову.

Для цього в магазинах пива ПИВАСОВЪ на постійній основі діє:
  • Постійно діюча система знижок магазинів пива ПИВАСОВЪ - відмінною рисою якої є те, що наші постійні покупці отримують дисконт миттєво при покупці, тим самим покупка стає більш вигідною.
  • Проведення безлічі акцій, розіграшів та інших програм для Покупців.
  • Постійний контроль якості продукції починаючи від Виробника, до моменту продажу нашим Покупцям.
  • Широкий асортимент продукції, в якому навіть найвишуканіший і вимогливий Покупець знайде для себе улюблений продукт.

Магазини пива ПИВАСОВЪ - це команда професіоналів, яка направляє всі зусилля на забезпечення надання ідеального сервісу, якісного асортименту, і сучасних методів продажу для наших Покупців.

Logotip Pivasov